registrace

Productions IMproved
„Osuš oko Milouši, no to se natočí!“

Productions IMproved je malá (ale rozrůstající se) skupinka filmových fanoušků, kteří se zabývají tvorbou amatérských filmů různých žánrů a témat. Vznikla v roce 2003 pod původním názvem „G8cz“. V té době bylo našim jediným cílem natočit první český Stargate fanfilm, tedy krátký amatérský film od fanoušků pro fanoušky - inspirovaný seriálem Stargate SG-1 (v Čechách uváděn jako Hvězdná brána). Záměr jsme uskutečnili a po sepsání scénáře a sesbírání potřebných rekvizit na sebe nenechalo dlouho čekat dílko „Stárgejt – Nasazení týmu 8,5“, které jsme s úspěchem prezentovali divákům na akci Gatecon 2004 v Chotěboři. Naše záliba ve filmovém umění poté ještě vzrostla (přímo exponenciálně) a léto roku 2004 jsme strávili převážně natáčením našeho druhého filmu – „Stárgejt – Time Raider“, jež byl počinem v mnohém lepším a taktéž dosti náročným. Premiéra proběhla na Gateconu 2005.
Ihned po premiéře začaly přípravy našeho třetího díla. Úplně odlišného od předešlých dvou. "Dobrodruzi ze Saarlouis", komedie z meziválečného období plná gagů a klišé. Natáčení ve skutečných interiérech a exteriérech nás stála ještě více času, úsilí, peněz a cestování. Opět jsme si to ale užili. Hotový film byl uvolněn ke stažení 17.3.2006. K vidění byl na Festivalu Fantazie 2006.
Jádro Productions IMproved se coby herci zúčastnilo natáčení epizody ze seriálu „Fate“ skupiny EasyFunFilms.
15.7. 2006 vychází v Kolínském deníku článek o IMproved a naší tvorbě. Na léto 2006 jsme si přichystali velice neobvyklý projekt „Royal Flush“, který je opět zcela odlišný od veškeré naší předešlé tvorby. Jeho dokončení a premiéru zatím výhledově plánujeme na první kvartál 2007.


Štáb stab

Projekty projekty

Download download

Kontakt kontakt

topleftright