registrace

StárGejt
Time Raider

"Maminka mi před spaním říkávala, že cestovat časem není možné … spletla se"

Pojďme společně zapátrat do zapadlých končin naší paměti, do míst našeho mozku, kde se úspěšně schovali informace, na kterých si drazí učitelé dějepisu tolik zakládali. Možná tam objevíte věci, jako že existovalo jakési Římské impérium, že ho po smrti Ceasarově ovládl nějaký Octaviánus Augustus a že se nebohý Antonius, další člen triumvirátu, snažil ubránit svou Kleopatru a její Egypt před římskou armádou. Vše prý skončilo jako v příkladné antické tragédii, Kleopatra se nechala uštknout hadem, Antonius se probodl vlastním mečem. Kde však bereme tu jistotu, že to bylo opravdu tak? Nebylo v tom náhodou něco více mystického?

V novém českém fanfilmu se na scénu vrací tým SG-8,5, již důvěrně známý z fanfilmu Nasazení týmu 8,5. Jeho členové (Jack Jones, Sam Carterová, Daniel Skywalker a Blaffa Teal´f) se vám ve stejném obsazení, s vyspělejším humorem, promyšlenějším dějem, lepšími kostýmy a doprovázeni spoustou vizuálních efektů (film byl točen převážně před modrým pozadím) pokusí nabídnout ještě větší porci zábavy. Naše skupina se rozrostla o mnoho členů/herců a proto se tentokrát setkáte s novými postavami, které vás jistě okouzlí svým specifickým charakterem.

Plk. Jack Jones a jeho tým jsou v roce 1985 vysláni na základnu v té nejodlehlejší části mrazivé Sibiře. Mají se zúčastnit prvního testu přísně tajného ruského projektu "Moskvičeus". Společně s neohroženou archeoložkou Larou Croft, která se na projektu významně a ochotně podílela, podnikají nedobrovolnou cestu časem přímo do dobrodružství, které změní váš pohled na minulost!

Hrají: Indy, Eliška, Henry Chinaski, Siral, Hanka, Mat, Jéňa, Drvi, David O´neill, Marv

Námět: Mat, Hanka
Dramaturgie: Siral, Hanka
Kamera: Mat, David O’neill
Střih: Indy
Vizuální efekty: Mat
Zvuk: Mat, Indy
Kostýmy: Hanka, Eva
Masky: Hanka
Rekvizity: Henry Chinaski, Mat, Hanka, Indy

Scénář: Indy, Mat
Režie: Indy
Executive producer: Mat
Produkce: Mat, Indy, Hanka


"Das ist nicht möglich! Es ist wirklich StárGejt? Wunderschön!!"
Deutsche SG Zeitung

"Are you sure Spielberg isn´t helping them?"
George W. Bush

"Turpakäräjiin !!!"
Finský občasník zabývající se problematikou Hvězdné brány

screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen
screen


Galerie fotek z natáčení galerie

Wallpaper (1024x768) wallpaper

Wallpaper (1280x960) wallpaper

Teaser poster poster

Stáhnout film download

topleftright