registrace

Dobrodruzi
ze Saarlouis


Productions IMproved vám představuje zcela nový počin ve své filmografii. Po dvou sci-fi parodiích je tu něco zcela nového, jak pro vás jako diváky, tak pro nás jako filmaře. Výzva, jejímuž volání jsme nemohli odolat. Přeneste se proto s námi z dálav vesmíru zpátky na zem, do Evropy, do období, kterému vládla radost z konce jedné války, ale zároveň neklid před nadcházející druhou. Kdesi v pohraničí mezi Německem a Francií se nachází městečko Saarlouis a zde se bude odehrávat náš na první pohled zcela obyčejný příběh. Příběh jednoho bývalého letce, zapomětlivého chlapíka a německého důstojníka. Nebudu kazit překvapení a zatím nic víc neprozradím. Jen to, že se můžete těšit na dobrodružství plné odvahy, lásky, cynizmu, zrady, ale i doutníků a skleniček Whisky.

A co říci ke zpracování? Inspirací nám byly staré dobrodružné a detektivní filmy z 40. a 50. let a chtěli bychom jim zůstat věrni. Jistě jste si, ať už z obrázků či traileru všimli, že je vše v sépiovém nádechu (černobílá vypadala moc obyčejně:-) Pokusíme se poučit z vlastních chyb a tentokrát ve filmu vsadit na jiné atributy. Do naší herecké plejády přibyla spousta nových tváří, tak se snad ani tentokrát nebudete úplně nudit.

"Hmm, tak to bude opravdu, ale opravdu pěkný film!"
Kluzek, klonová armáda

[říhnutí] "Tak vo tom žádná!"
anonymní bezdomovec, Praha, Hlavní nádraží

"Frisco, Scooter, IMproved, yeeeeah!"
Angel Scooter, tanečník a svůdce

V hlavních rolích: mat, Indy, Henry Chinaski
Dále hrají: Hanka, Drvi, Jéňa, Siral, Eliška, Marv, James F. Kirk, Jarča, Königstiger, Bohoušek, Míša, Fiveeyes, Kristýna a Martina

Scénář: mat, Drvi, Indy, Henry Chinaski
Režie: Indy, mat

screenscreen
screenscreen
screenscreen
screenscreen


Galerie promo fotek galerie

Stáhnout film download

topleftright